Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod
Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

Rate this post

Poppy, Playtime ,Chapter 1 ,apk indir, apk mod,

Eşsiz unsurlara sahip yeni korku oyunları konusunda tutkulu musunuz? Eğer öyleyse, Poppy Playtime bir izlenim yaratmak için yeni kişilikler komik hikayeler getirme sözü verecek. Bu korku macerasına tek başınıza katılacaksınız ve karanlık köşede birçok gizemi keşfedeceksiniz.

Oyun, bu korkunç gerçekleri ortaya çıkarabilmeniz için size bir dizi pratik özellik sunuyor. Tüm zorluklara göğüs geren ve oyunun gereksinimlerini karşılayan cesur bir savaşçı olun.

Poppy, Playtime ,Chapter 1 ,apk indir, apk mod,
Poppy, Playtime ,Chapter 1 ,apk indir, apk mod,

KARANLIK ODAYA ​​GİRİN

İlk olarak, Poppy Playtime size oyunun getirdiği sanal açılışı ve eğlenceyi gösterir. Oyuncular ayrıca bu oyunda görsellere şaşıracaklar ve benzersiz özellikler yaratacaklar. Oyuncak firmasında etkili bir kişi olacaksınız ve oyunda çalınan oyuncakları bulmaya çalışıyorsunuz.

Kötü adamlar, o eşyaları terk edilmiş evde sakladığınızda sanki sizinle dalga geçmek isterlermiş gibi dururlar ve gelip onları bulmanız gerekir.

Bu oyuncaklar faaliyetinizin meyvesidir ve yeni bir fiyat kazanmanız gerekir.

Ancak zorluk, gizemiyle bilinen o terk edilmiş ev tarafından gündeme getirildi. Kimse gelip içeriyi keşfetmeye cesaret edemedi çünkü karanlık odalar ortaya çıkacak ve kimse içlerinde ne olduğunu bilmiyor.

Ancak, yetenek ve cesaretle oraya adım atmaya ve yarattığınız değerli eşyaları bulmaya cüret edersiniz.

Poppy Playtime Chapter 1

ZORLUKLARI VE İSTENEN GÖREVLERİ AL

Sizin için zorluk, karanlık odaları keşfetmek ve şirketin ihtiyaç duyduğu kadar oyuncak toplamak. Bu görev zorlu, ancak Poppy Playtime’ın coşkulu desteği ve arkadaşlığı nedeniyle içiniz rahat olsun.

Oyuncular ayrıca o odaya girmeye cesaret etmek için gerekli eşyaları hazırlamalıdır. O emirlerden geri dönüp dönmeyeceğinizi önceden kimse bilmiyor ve hayatınızın sizi nereye götüreceğini bilmiyorsunuz.

Poppy Playtime Chapter 1

O odanın kapısını açtığınızda aniden etrafınızda siyah gölgelerin belirdiğini göreceksiniz.

Size zarar vermiyorlarsa onlardan uzak durmalı ve uzaklaşmalısınız. Ancak size saldırmak isterlerse, yok etmeniz gereken silahları kullanmalısınız. Ayrıca süper güçlü bir el feneri kullanabilir ve onları korkutmak için parlatabilirsiniz.

Ayrıca el fenerini kullanarak görevi tamamlamak için en sevdiğiniz oyuncakları bulmanız gerekiyor.

YENİ ODALARA ADIM ATIN

Oyuncular ayrıca, Poppy Playtime’da en çok ihtiyaç duyduğunuz hazine oldukları için lambayı yükseltmeli ve şarj etmelidir.

Ayrıca, odanın yaşam alanlarını da hızlı bir şekilde bulabilir ve daha önemli bilgi alanlarına ulaşabilirsiniz. Bu oyundaki amacınız bilgileri kazıp önemli gerçekleri ortaya çıkarmaktır.

Poppy Playtime Chapter 1

Oyuncuların ayrıca hayatlarını kazanmak için oyundaki hayaletlerle savaşmaları gerekiyor. Saldırıya uğrarsanız, insanları kurtarmaya göndermek için oyunu hemen oyuna bildirmelisiniz.

Bununla birlikte oyun, en gerekli durumları önlemek için size destek özellikleri de verecektir.

Ayrıca yeni bir odaya girilecek ve bir sonraki keşif dizisine başlayacaksınız. Oyun her zaman tüm aksiyonda seni takip edecek ve oyuncular için en güvenli bağlantıları yaratmana hevesle yardımcı olacak.

Objektif görüşler oluşturmanıza yardımcı olmak için her zaman Poppy Playtime’da heyecan ve drama vardır. Oyuncular, oyunun ortaya çıkardığı zorlukların yanı sıra ilgili hikayeler tarafından her zaman şaşırırlar.

Ayrıca, sesin güçlü bir izlenimi olduğu için oyunda görünen hayaleti de görebilirsiniz. Daha spesifik olarak, bu odadaki gizemi keşfettikten sonra, çok daha ilginç bir oda açmanıza da izin verilecek.

Poppy Playtime Chapter 1

ANA ÖZELLİKLER

Oyunun belirlediği ve tamamen çözmenizi gerektirdiği büyük görevleri almak için ana binadaki gizemli odalara adım atın.
Evin her yerinde karanlık gölgelerle karşılaşacaksınız ve sizi tehdit etmenin yollarını arıyorlar, onları yok etmek için sıradan bir el feneri kullanın.
Soruşturmanızı engelliyor gibi görünen canavarları ve şeytanları yok etmek için beraberindeki silahları kullanın.

Ara odaya girin ve gizli bilgileri alın ve aradığınız oyuncakları alın.
Bu büyüleyici macera oyununun kendine özgü izlenimini yaratmak için hareket kabiliyetinizi ve şekil değiştirmenizi yükseltin.
Poppy Playtime Bölüm 1 v1.0 APK (Tam Oyun) İndir

Bu korku/bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Elektrik devrelerini kesmek veya uzaktan herhangi bir şeyi yakalamak için GrabPack’inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin… ve yakalanmayın.

Playtime Co.’ya hoş geldiniz!
oyun zamanı bir zamanlar oyuncak endüstrisinin kralıydı… ta ki fabrikadaki herkes bir gün yok olup gidene kadar. Şimdi, yıllar sonra terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve gerçeği ortaya çıkarmalısınız.

Oyuncaklar
Playtime Co.’nun oyuncakları. canlı bir grup! Bot’tan Huggy’ye, Catbee’den Poppy’ye, Playtime her şeyi yapıyor! Playtime Co.’da olduğunuz sürece, neden oyuncaklara küçük bir ziyarette bulunmuyorsunuz? Sadece birkaç arkadaş edinebilirsin…

You may also like

Simple Gallery Pro

Simple Gallery Pro Mod APK 6.25.3 (Pro unlocked)
Pro unlocked
 6.25.3
0 / 5

Netflix

Netflix MOD APK v8.44.0 (Premium Unlocked/4K Quality/Fast Server)
Premium Unlocked/4K Quality/Fast Server
  8.44.0
0 / 5

Puffin Browser Pro

Puffin Pro Mod Apk (Premium Unlocked) v9.4.1.51004 Download 2022
Premium Unlocked
 9.4.1.51004
0 / 5

Sniper 3D APK v3.47.3 MOD (Unlimited Money)

Sniper 3D APK v3.47.3  MOD (Unlimited Money)
Unlimited Money
 3.47.3
0 / 5

My Talking Hank

My Talking Hank 2.3.0.216 (Unlimited Money)
Unlimited Money/Diamonds
 2.3.0.216
0 / 5

Grand War: Rome Strategy Games

Grand War Rome Strategy Games Mod Apk 298
A lot of money, medals [Note] This game only supports 64-bit models, 32-bit models are no longer compatible, please be carefully updated!
  298
0 / 5

StoryArt

StoryArt MOD APK v3.5.7  Premium Unlocked
Premium Unlocked
 3.5.6
0 / 5

Subway Surfers 3.4.0 Unlimited Money 2023

Subway Surfers 3.4.0 Unlimited Money 2023
Unlimited Money
 3.4.0
0 / 5

Pokémon GO

Pokemon GO MOD APK v0.233.0 Fake GPS AntiBan
Fake GPS/Anti-Ban
 0.233.0
0 / 5

Farming Simulator 14

Farming Simulator 14 1.4.8 (Unlimited Money)
Unlimited Money
 1.4.8
0 / 5

Tags