bowmasters apk indir 2022 mod apk indir
bowmasters apk indir 2022 mod apk indir

bowmasters apk indir 2022 mod apk indir

Rate this post

bowmasters, apk indir ,2022 ,mod, apk indir,

 

Bowmasters hakkında tanıtım

Bowmasters, hem Google Play hem de Appstore için bir yörünge atış oyunudur (Aim and Shoot). Bu oyun, Angry Birds veya DDTank ile aynı türden oyunlardan esinlenen bir oyun olan Miniclip.com tarafından geliştirilmiştir. FPS oyunlarından farklı olarak, yörünge atış oyunlarını oynamak daha kolaydır, daha az streslidir çünkü oynaması basit ve eğlencelidir.

Oynanış

bowmasters, apk indir ,2022 ,mod, apk indir,

Bowmasters’ın oynanışı basittir: ekrana dokunun ve ters yönde kaydırın ve ardından karakteriniz okçuluk yapın veya silahı elinize atın. Basit, oynaması kolay, her şeyin kolay olacağı anlamına gelmez. Doğru bir atış elde etmek için gücü ve açıyı doğru bir şekilde hesaplamanız gerekir. Sizin sıranız rakibinizin sırasıdır, eğer atışı kaçırırsanız onlar sizi bitirir. Bu durumda, bir kafadan vuruş normalden daha fazla hasar verir. HP barınız sıfır ise ölür ve oyunu kaybedersiniz.

Oyunun konusu yok, varsa umursamana gerek yok. Oyundaki karakterlerin neden birbirini öldürmek istediğini kimse bilmiyor. Senin görevin sadece kazanmak için tüm düşmanları devirmek. Oyunun kısa bir hikayesi varsa belki daha ilgi çekici olur diye düşünüyorum.

Bowmasters oynarken genellikle trajik ve kanlı bir sonunuz olur. Bu oyun harika bir eğlence şeklidir. Her maç sadece 1 ila 2 dakika sürer, bu yüzden fazla zamanınızı almaz.

Grafik ve reklam

Bowmasters gameplay

Bowmaster’ın grafikleri oldukça parlak ve renkli. Bu, oyunun şiddetin yoğunluğunu azaltmasına yardımcı olur. Bir düşmana vurduğunuzda sadece kanarlar, etleri de uçar, kemiğini bile görebilirsiniz. Eğer bir yetişkinseniz bu oldukça normal ve eğlenceli bir durum ancak çocuklar için oynanış her yaş için iyi olsa da bu durum pek uyuşmuyor. 2D grafiklere dayalı karakterler ve sahneler mizahi.

Sandığı açarken veya oyundan sonra reklamı izleyeceksiniz. Size her gün çok sayıda jeton verecektir. Daha iyi bir deneyim yaşamak için oyunun reklamsız sürümünü satın alabilirsiniz. Oyun ücretsizdir, ancak birçok öğe vardır ve birçok karakter nakit olarak satın alınır. Oyun sırasında sandığı ve diğer birçok karakteri hala alabilirsiniz.

Çılgın karakterler ve hasta silahlar

Bowmasters characters

Bowmasters ile ilgili en ilginç şey, çizgi romanlarda, One Disney animasyonlarında veya Cartoon Network’te ve hatta efsanevi karakterlerde birçok ünlünün kilidini açabilmenizdir. Deadpool’un kılıç kullanması, Thor’un çekiç kullanması veya bir Viking savaşçısının balta kullanması gibi karakterlerin silahları karaktere bağlı olacaktır. Hatta “dubstep king” Skrillex’e de sahip olabilirsiniz.

komik moda

Bowmasters modes

Bowmaster’ların oldukça fazla eğlenceli modu var. Geleneksel modda, herhangi bir çevrimiçi oyuncu veya yapay zeka ile 1vs1 ile karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınıza meydan okuyun, onları oyuna davet edin ve oyundaki en iyi okçu kim olduğunu onlara bildirin. “Sabit” veya “hareket” hedefleri seçebilir, çeşitli savaşları deneyimleyebilir ve ödüller alabilirsiniz. Ayrıca Shoot the Apples, Hunting Ducks seçebileceğiniz bazı mini oyunlardır. Her hafta çevrimiçi oyuncular arasında heyecan verici bir turnuva gerçekleşecek, yeteneklerinizi sergileme fırsatını kaçırmayın.

bowmasters, apk indir ,2022 ,mod, apk indir, yedek link 2

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
spel apk indir

You may also like

Shadowgun Legends: Online FPS

Shadowgun Legends MOD APK 1.0.5 (God Mode)
God Mode
 1.2.1
0 / 5

Chomp SMS

Chomp SMS 8.64 (Pro Unlocked)
Pro Unlocked
 8.64
0 / 5

#DRIVE

DRIVE MOD APK v2.2.42  Unlimited Money
Unlimited Money
 2.2.42
0 / 5

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9 3.6.3a (Infinite Nitro, Hack Speed)
Infinite Nitro, Speed Hack, No AI Opponents
 3.6.3a
0 / 5

YAZIO Food & Calorie Counter

YAZIO Pro MOD APK v9.4.1 (Pro Unlocked, Premium, No Ads)
Pro Unlocked, Premium, No Ads
  9.4.1
0 / 5

Pro League Soccer

Pro League Soccer Mod APK 1.0.29 (Unlocked everything)
Unlocked everything
 1.0.29
0 / 5

Shark Fishing Simulator 2020 Free Fishing Games v1.5.1 Mod for Android

Shark Fishing Simulator 2020 Free Fishing Games v1.5.1 Mod for Android
No Mods
 1.5.1
0 / 5

MX Player Pro

MX Player Pro MOD APK v1.44.0 (Unlocked)
Unlocked
 Varies with device
0 / 5

Video Editor & Maker

InShot PRO MOD APK v1.813.1350 (Pro Unlocked)
Pro Unlocked
 1.800.1346
0 / 5

CATS MOD Menu Apk v2.45.2 (Unlimited Gems and Money)

CATS MOD Menu Apk v2.45.2 (Unlimited Gems and Money)
Unlimited Gems and Money
 2.45.2
0 / 5

Tags