ROBLOX MOD APK indir – HİLELİ 2022 yeni **
ROBLOX MOD APK indir – HİLELİ 2022 yeni **

ROBLOX MOD APK indir – HİLELİ 2022 yeni **

Rate this post

ROBLOX ,MOD ,APK indir , HİLELİ ,2022 yeni **,

 

Roblox, yaratabileceğiniz, arkadaşlarınızla deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz ve hayal edebileceğiniz her şeye dönüşebileceğiniz nihai sanal evrendir. Milyonlarca insana katılın ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan çok çeşitli sürükleyici dünyaları keşfedin!

zaten bir hesabın var mı? Mevcut Roblox hesabınızla oturum açın ve Roblox’un sonsuz metaversini keşfedin.

KEŞFEDİLECEK MİLYONLARCA DÜNYA

Destansı bir maceraya var mısın? Dünyanın dört bir yanından rakipler almak ister misiniz? Yoksa sadece çevrimiçi takılmak ve arkadaşlarınızla sohbet etmek mi istiyorsunuz? Topluluk tarafından oluşturulan dünyalardan oluşan ve sürekli büyüyen bir kitaplıkla, her gün deneyimlemek için yeni ve heyecan verici bir şey var.

HER YERDE, HER ZAMAN BİRLİKTE KEŞFEDİN

Yolda iyi eğlenceler. Roblox, tam platformlar arası desteğe sahiptir; bu, arkadaşlarınızla ve milyonlarca başka insanla bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, Xbox One veya VR kulaklıklarında katılabileceğiniz anlamına gelir.

DÜŞÜNEBİLECEĞİNİZ HER ŞEY OLUN

Yaratıcı olun ve kendi benzersiz tarzınızı gösterin! Avatarınızı tonlarca şapka, gömlek, yüz, teçhizat ve daha fazlasıyla özelleştirin. Sürekli büyüyen bir ürün kataloğu ile oluşturabileceğiniz kıyafetlerin sınırı yoktur.

 

ROBLOX hakkında

ROBLOX nedir?

Bir bakıma, ROBLOX bir oyun değil, belirli bir içeriğe yönelik değil. Dünyanın her yerinden milyonlarca insanın deneyimlemek ve içeriğe katkıda bulunmak için katıldığı bir oyun koleksiyonudur. Artık siz de o etkenlerden biri olacaksınız. Bir dizi can sıkıcı görevle sınırlı kalmayarak eğlenin, başkalarıyla yaratıcı olun. Roblox, diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak sohbet etmenize ve etkileşimde bulunmanıza izin verdiği için minyatür bir sosyal ağ gibi görünüyor, aynı zamanda size istediğiniz herhangi biri olma fırsatı da veriyor!

ROBLOX ,MOD APK ,indir ,- HİLELİ ,2022,

Basit ama çekici

ROBLOX’ta binlerce oyun deneyimledim ve yakında aynı deneyimi yaşayacaksınız. Rol yapma, yarış, eğlence gibi tüm türlerden bulmacalara kadar çeşitlilik gösterirler. Bazıları oldukça basittir, sadece sistem tarafından tanımlandığında ilgili karta geçmenizi isteyin, ancak diğerleri daha ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Hatta keşfetmeniz için bir senaryosu bile var!

Ana sayfada, bir şey görüyor musun? Bu doğru, bir dizi mini oyun küçük listeler halinde gruplandırılır. Sürekli güncellenmekte ve sizlere tanıtılmaktadır. Karşılık gelen bir öğeye tıkladığınızda, nasıl oynanacağını, en son güncellemedeki yenilikleri içeren, bununla ilgili bilgileri içeren bir ekran görünecektir.

ROBLOX indir

Real Plane Physics Test ilk seçtiğim oyun oldu. Burada insanlar kendi uçaklarını arayabilir veya inşa edebilir ve gökyüzünde uçmak için kullanabilir. Ancak burada şaşırtıcı olan şey, haritanın çok büyük olmasıdır. Ayrıca, operasyon da sorunsuz. Konfigürasyonu çok yüksek olmayan bir cihaz kullanıyorum ancak gecikme olmuyor. Birçok kez sonra oyun hala iyi çalışıyor ve orijinal şeklini koruyor. Öte yandan içerik tamamen saf ve 14 yaşından küçük çocuklar için uygundur.

Keşfet

Neden olmasın? ROBLOX, Minecraft gibi macera, keşif ve yapıcı oyunlarla da oldukça ilgi görüyor. Kare piksel bloklarının her yere yayıldığı büyük bir haritaya götürüleceksiniz. Hayaliniz ağaçlarla çevrili bir kale inşa etmekse, şimdi yapın. Ancak, diğer oyunculara da dikkat etmeniz gerekiyor! Oldukça yaramazlar, bu yüzden bazen daha önce yapmaya çalıştığınız sanat eserini yanlışlıkla mahvediyorlar.

Karakterinizi özelleştirin

Oyuna ilk katıldığınızda, sistem varsayılan olarak size bir karakter verecek. Ancak, büyük bir oyuncu topluluğuna katıldığınızda, sizin gibi çok fazla insan olduğunu fark ediyorsunuz! Karakterinizin görünümünü düzenlemenize izin verin. Lütfen ekranın altındaki araç çubuğundan Avatar kategorisini seçin. Saç, yüz, vücut ve animasyon efektleri gibi çok sayıda bölüm görünecektir. Onu uzun, kıvırcık saçlı bir güreşçiye veya at kılı şapkalı bir kovboy yapın. Seçim size kalmış!

Çoklu platformu destekleyin

Tanıtıldığı gibi, ROBLOX herhangi bir platformda oynayabilmeniz için minyatür bir sosyal ağ fikrine sahiptir. Roblox Corporation, Windows, IOS ve Android’de ilgili sürümleri sağlamıştır. Uygun, değil mi?

ROBLOX apk

Bu arada aynı ortamda farklı cihazlarda deneyimin hala adil olduğunu belirtmek isterim. Tüm oyuncular eğlencenin tadını çıkarmak için birbirine bağlı, çok fazla rekabet yok!

ROBLOX MOD APK sürümü

MOD özellikleri

Roblox mega hile apk :

  • atlama
  • Uçmak
  • Duvarlardan Geçmek
  • Kamera Görüşünü Kilitle
  • Gece modu
  • Trol

Android için ROBLOX MOD APK indir

ROBLOX çığır açan yeni bir fikirdir. Kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesinden bu yana ilk birkaç yıl içinde 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Şimdiye kadar, rahatlatıcı anlar arayan herkes, tamamen ücretsiz ve kuralsız bir oyun olan ROBLOX’u düşünüyor. Görüldüğü gibi uzun zamandır aradığınız şey bu yazıda tanıtılıyor.

ROBLOX Paylaşmış olduğum bu oyun bir macera oyunudur. Oyuna başlarken kendinize bir parkur seçiyorsunuz. Oynanması oldukça zevkli olan roblox’da hafızanız biraz güçlü olmalı. Oyunda uzay savaşları paintball ve pizza dükkanı işletebilirsiniz. Birbirinden zor parkurlar sizi bekliyor.

Oyunu sitemizden tamamen ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

  • Sürüm: 2.521.404
  • Boyut: 130 MB
  • Gereken Android Sürümü: 5.0 ve sonrası

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
spel apk indir

 

You may also like

gang beasts apk indir 2022 apk mod ucretsiz

gang beasts apk indir 2022 apk mod ucretsiz
No Mods
0 / 5

Sniper 3D Mod Apk (Unlimited Diamond/Money) v3.45.1 Download 2022

Sniper 3D Mod Apk (Unlimited Diamond/Money) v3.45.1 Download 2022
Unlimited Diamond/Money
 3.45.1
0 / 5

FarmVille 2: Country Escape

FarmVille 2 Country Escape APK 23.3.9456
No Mods
 23.3.9456
0 / 5

Office Fever

Office Fever Mod APK 5.0.0 (Unlimited money)
Unlimited money
 5.0.0
0 / 5

World Soccer Champs apk hile 2022 indir

World Soccer Champs apk hile 2022 indir
No Mods
0 / 5

Smash Colors 3D: Swing & Dash

Smash Colors 3D MOD APK v1.0.11  Money Unlocked
Money/Unlocked
 0.9.6
0 / 5

Hyper Front

Hyper Front Mod Apk (Full) v 1.2.1 Download 2022
Full
 1.2.1
0 / 5

Sonic Dash

Sonic Dash – Endless Running Mod Apk 5.0.0 (Unlimited money)
MOD, Unlimited Money
  5.0.0
0 / 5

Mad Dex 2

Mad Dex 2 1.3.3 (Unlimited Money)
Unlimited Money
 1.3.3
0 / 5

Meditopia: Sleep, Meditation

Meditopia 3.28.0 (Subscribed)
Subscribed
 3.28.0
0 / 5

Tags