earn to die 2 apk oyun indir apk mod 2022
earn to die 2 apk oyun indir apk mod 2022

earn to die 2 apk oyun indir apk mod 2022

Rate this post

earn, to die 2, apk ,oyun ,indir apk, mod 2022,

Bu oyun, Hill Climb Racing gibi arazi yarış oyunlarıyla aynı oynanışa sahiptir. Tek amacınız şampiyonluğu kazanmak için rakiplerinizi yenmek yerine yolculukta hayatta kalmak. Aslında, bu oyunda hayatta kalamazsınız.

Hayatta kalırsanız, doğuya ulaşmak için tüm tehlikeleri aşın, bu artık sizin için bir hedefin olmadığı anlamına geliyor. Bölüm 2’de, Öykü Modu yükseltildi ve yayıncının söylediğine göre “öncülünden beş kat daha uzun” olacağına söz verildi.

earn, to die 2, apk ,oyun ,indir apk, mod 2022,

Earn to Die 2 oynarken en büyük keyif, hedefinize giden yolculuğunuzda başına gelenlerdir. Oyunda sizi durdurmak için bir sürü engel, zombiler, tuzaklar, delikler var. Yukarıdaki faktörlerden sadece biri ölmeniz için yeterlidir.

Ama bu oyunu iki gün oynadıktan sonra, ölmenizin asıl sebebinin yakıtın bitmesi olduğunu anladım. Zombiler veya korkunç canavarlar değil, arabalarınız düşmanlarınız.

Yakıtınız bitmesin!

İlk olarak, size eski ve ucuz bir araba verilir. Az miktarda mevcut yakıtla, ekranınızın sağındaki bir segmenti hareket ettirebilirsiniz. Earn to Die 2, kilometre taşlarınızı kaydedin ve bir dahaki sefere daha ileri gitmeyi denemeniz gerekiyor.

Aracın merkezini kontrol etmek ve arabayı dengede tutmak için fren, hızlanma ve yön tuşları gibi tuşları kullanın, engellerden kaçının ve yolu kapatan zombileri onlara çarparak öldürün.

earn, to die 2, apk ,oyun ,indir apk, mod 2022,

Kat ettiğiniz mesafeye, öldürdüğünüz zombi sayısına ve etkileyici zıplamalara karşılık gelen parayı alacaksınız. Bazı aksesuarları ve silahları yükseltmek veya satın almak için bu parayı kullanın. Temel olarak, mümkün olduğunca uzağa gitmelisiniz. Bu nedenle, aracın daha ileri gitmesi için yakıt ve tekerlek yükseltmeleri gereklidir. Unutmayın, “yakıtın bitmesi ölüm demektir”.

Yeni araçların kilidini aç

Mevcut sürümde, Earn to Die 2, aralarından seçim yapabileceğiniz arabalar, kamyonlar, itfaiye araçları ve hatta bir dondurma kamyonu gibi 10 farklı araca sahiptir. Yeni arabaların kilidini açın, onları yükseltin, en güçlü silahları donatın ve son derece heyecan verici zombi parçalama yolculuğuna katılın.

grafik

Earn to Die 2, öncekine kıyasla grafik ve görüntü kalitesi açısından önemli ölçüde iyileştirildi. Her şey daha ayrıntılı, daha gerçekçi görüntüler. Oyunun fiziksel hareketi de çok etkileyici. Arabanın her şeyi mahvetmesi beni gerçekten heyecanlandırdı.

Birçok kişi tarafından takip edilen, liste başı Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın!

Ülkenin diğer ucunda bir tahliye gemisi bekliyor. Yolunuzda karşınıza çıkacak tek şey, zombiler tarafından istila edilmiş şehirler. Hurda bir araba ve çok az miktarda parayla tanıdık bir durumla karşılaşacaksınız… hayatta kalmak için bir zombi sürüsünün üzerine arabanızı sürme!

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn to Die 2, önceki sürümden beş kat daha uzun, yepyeni bir Hikaye Modu sunuyor. Oyun, bildiğiniz çöl ortamından ayrılarak zombiler tarafından kuşatılmış şehirlerin derinliklerine yol alıyor.

ÇOK AŞAMALI SEVİYELER:
Seviyeler artık çok aşamalı! Yer altı tünellerinden geçip harap üst geçitlerde yol alın ya da zombilerle dolu epik fabrikaları darmadağın edin. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi sürülerinden kaçmayı başaramayacaksınız. Tek çareniz, onları ezip geçmek!

BİR ZOMBİ BOĞAZLAMA MAKİNESİ OLUŞTURUN
Spor araba, itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve modelini yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

TAHRİP OLABİLEN ARAÇLAR
Araçlar artık tamamen tahrip olabiliyor.. Hayata sımsıkı tutunun çünkü, çok dikkatli olmazsanız aracınız paramparça olacak.

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA TAHRİBAT. DAHA FAZLA KARGAŞA.
Ne için bekliyorsunuz? Kurtarma gemisi sonsuza kadar sizi beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir sürüşe hazırlayın. Gerçekten, zombi dolu fabrikaları darmadağın etmek gibisi yok!

Earn to Die 2 oynaması ücretsizdir fakat 3. tarafların reklamlarını ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımları içermektedir. Reklamlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın: http://www.notdoppler.com/earntodie2/privacypolicy.php

Gerekli İzinler SSS:
Oyundaki reklamları yüklemek ve görüntülemek için WRITE/READ_EXTERNAL_STORAGE gereklidir (Earn to Die 2 bir reklam destekli oyundur).

 

Earn to Die 2’nin MOD APK versiyonu
Neden Earn to Die 2 MOD APK kullanmalısınız?

Tabii ki, Earn to Die 2’deki her oyuncunun amacı, dev bir arabayı gelişmiş silahlarla yükseltmek ve arabanızın her şeyi ezdiği hissinin tadını çıkarmaktır. Ancak böyle bir arabaya sahip olmak çok sabırlı olmanızı, bin kere oynamanızı ve oyunun gerektirdiği miktarda para kazanmanızı gerektiriyor.

Earn to Die 2 MOD APK ile bunun için endişelenmenize gerek yok. MOD versiyonu size ücretsiz alışveriş özelliği sunar. Sadece yükseltmek istediğinizi seçin ve satın alın, istediğiniz tüm arabalara ve aksesuarlara ücretsiz sahip olabilirsiniz.

You may also like

Tubi - Movies & TV Shows

Tubi TV Mod APK 4.33.0 (No ads)
No ads
 4.33.0
0 / 5

Fake GPS

Fake GPS 5.4.1 Donwload for Android (Latest Version)
No
 5.4.1
0 / 5

BitLife Dogs – DogLife

DogLife BitLife Dogs MOD APK v1.6  Top Dog Time Machine Unlocked
Top Dog/Time Machine Unlocked
 1.5.6
0 / 5

Food Fighter Clicker | Mukbang

Food Fighter Clicker Mod APK 1.9.1 (Unlimited gems, money)
Unlimited gems, money
 1.9.1
0 / 5

YouTube

YouTube Premium v17.41.36 MOD APK (No Ads, Premium Unlocked)
No Ads, Premium Unlocked
  17.41.36
0 / 5

Chikii Mod APK 2.8.1 Unlimited coins, money

Chikii Mod APK 2.8.1 Unlimited coins, money
Unlimited coins, money
 2.8.1
0 / 5

Karate King Kung Fu Fight Game

Karate King Fighting Mod APK 2.3.6 (Unlimited gold)
Unlimited gold
 2.3.6
0 / 5

Dungeons of Dreadrock

Dungeons of Dreadrock MOD APK v1.06 Free Shopping
Free Shopping
 1.06
0 / 5

BuzzCast - Live Video Chat App

FaceCast Mod APK 2.7.75 (Unlimited Diamond)
Unlimited Diamond
 2.7.75
0 / 5

Last Pirate: Survival Island Adventure

Last Pirate MOD APK v1.4.1 (Unlimited Money)
Unlimited Money
 1.4.1
0 / 5

Tags