dealers life 2 apk indir ucretsiz surum free
dealers life 2 apk indir ucretsiz surum free

dealers life 2 apk indir ucretsiz surum free

Rate this post

dealers, life 2, apk ,indir ,ucretsiz ,surum, free,

 

Dealer’s Life 2 Apk, Hiç bir köprünün altında uyuma riski olmadan kendi imparatorluğunuzu kurmayı düşündünüz mü? Bir tefeci olun ve hayatınıza güvenin! Küçük başlayın, büyüyün! Yolculuğunuza kabinde başlayın ve her gün müşterilerle etkileşim kurarak işinizi yaratın,

çalışanları işe almak ve açık artırmalara katılmak. Ama dikkat et! Dolandırıcılar sizi sahte ürünlerle sömürmeye çalışacaklar ve biri size şüpheli “sigorta” satmak isterse, sonraki kelimelerinizi akıllıca seçersiniz …

her müşteri benzersiz duygusal özelliklerine yanıt verir.

Kimin önde olduğunu anlamak size kalmış. Onlara davranmayı nasıl bırakırsın! Öncü imparatorluğunuzu inşa etmek için tüm iletişim, psikolojik ve idari becerilerinizi kullanın.

dealers, life 2, apk ,indir ,ucretsiz ,surum, free,

Dealer’s Life 2 Apk nedir?

Dealer’s Life 2 Apk, Dealer Life 1’de Ekstra %10 İndirim! Yeni özellikler ve geliştirmeler günler ve geceler geçirerek aylarca tasarlandı ve programlandı!

Tüccar hayatında ne kadar çok iş yaptığımızı ve ilk Android’den bu yana geçen dört yılda ne kadar geliştiğimizi biliyorsunuz, ancak her zaman onu daha güçlü bir temel üzerine inşa ettiğimizi biliyorduk, öyle olabilirdi. geliştirmek için oyun,

güzel yenimiz Tüm oyun grafikler ve daha iyi kod geliştirmeleri ile yeniden inşa edilmek zorundaydı.

Dealer’s Life 2 grafikleri güzel, karakter ve mizah dolu, detay ve renk dolu ve tüm oyun arayüzü büyük ölçüde iyileştirildi ve cilalandı. Gelişmiş kod sayesinde, Dealers Life 2’nin oynanışı yeni özellikler ve iyileştirmelerle zenginleştirildi ve önceden planlanmış olanlarla çok daha fazlası geliştirilebilir!

Her şey çok daha iyi ve sonunda tüm büyük perakendecilerin yakında sizin için yarattıklarımızdan keyif alabilecekleri bir noktaya geldiğimiz için çok mutluyuz!

Tüm ana mekanikler sorunsuz çalışana kadar, zaten yeni mekanikler oluşturduk (örneğin, Pan İstemcisi! gibi seçeneklerle rastgele bir etkinlik!)!

Bu amaçla, oyunu ilk olarak Erken Erişim’de yayınlayacağız ve önümüzdeki aylarda üzerinde çalışmaya, mekanik olarak iyileştirmeye, yeni özellikler eklemeye ve birçok yeni içerik eklemeye devam edeceğiz, yardım ve yardım için sevdiklerimiz sayesinde. önerileri. .mit topluluğu.

Özellikler:

Sonsuz Müşteri: Gelişmiş metodolojik nesil sayesinde, artık her biri kendi adı, özelliği ve görünümü olan birçok farklı müşteriyle tanışacaksınız.

Bir ürün ipotekliyse, değerinin küçük bir kısmı geri ödenebilir ve mal sahibi kredi geri ödendikten sonra geri alabilir, ancak mal sahibi gelmezse, çok daha düşük bir fiyata yeni bir satın alma alabilirsiniz.

Çalınan eşyalar şunları içerir: Polisle temastan kaçınmak için, çalınan eşyaları bulunur bulunmaz satmalısınız.

Çoğalt: Yinelenen öğeler artık çoğaltılabilir. Sahte yerine bir kopya satmak, itibarınızı hiç zedelemez. Temiz kalmak istiyor musun?

100’den fazla yeni etkileşim var: eğlenceli gerçekler, tuhaf durumlar ve çılgın fırsatlar! Muhtemelen hepsini bir oyunda görmeyeceksiniz.

Tüm bunlar dahil: Şüpheciden ünlü koleksiyoncuya kadar her heykel harika olurdu!

Aşağıdaki öğeler: Oyunda artık oyundaki her öğenin kilidini açıp toplayabileceğiniz ve orijinal öğeler ve koleksiyoncular hakkında ilginç hikayeler okuyabileceğiniz yeni bir bölüm var.

Kupa ise: En değerli tekliflerinizi bulabileceğiniz yeni anahtar bölümünde kendi ürün koleksiyonunuzu takip edebilirsiniz.

Örnek: Kendi evinizi, araçlarınızı ve manzaranızı yöneterek hayalinizdeki evi inşa edin

Her biri benzersiz becerilere sahip yepyeni kapıcılar da dahil olmak üzere 10 tür çalışan emrinizde.

Açık artırma sürecini iyileştirin: Açık artırmalar artık daha heyecan verici, zorlu ve oynaması daha hızlı. Animasyon şimdi açık artırmaya çıkıyor.

Ana Özellikler:

Kaydolacak bir şey yok.
Abonelik gerekli değil.
Ücretsiz indirin.
Uygulamayı yükledikten sonra farklı slot oyunları ve kart oyunları arasından seçim yapabilirsiniz.
Birkaç oyun kategorisi vardır.

Üçüncü şahısların reklamlarına izin verilmez.
Bu oyun mobil uyumlu bir arayüze sahiptir.
Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İndirmeye başlamak için yukarıdaki butona tıklayarak Dealer’s Life 2’yi indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, tarayıcınızın “İndirilenler” sayfasında APK’yı bulacaksınız. İnternetin herhangi bir yerinde bulabileceğiniz telefonunuza yüklemeden önce,

cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir. Tarayıcı tercihlerinize göre bir onay penceresi açılacaktır.

Bunu mümkün kılmak için, aşağıdaki adımlar büyük ölçüde aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store, ApkBoat.com dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için menüyü, ayarları, güvenliği açın ve bilinmeyen kaynakları arayın.

Tarayıcınızda “İndir”e gidebilir ve indirilen dosyaya bir kez dokunabilirsiniz. Ardından telefonunuza kurun ve başlatın. Orada içeriği yüklemek için bir süre beklemeniz gerekecek. Ardından çalıştırmak için düğmeye dokunun, bu seçenek Android cep telefonunuzun güvenlik ayarlarında mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

S1. APK İndirme Nedir?

Cevap: Android paket kiti için APK uzantısı, Android uygulamasını (Windows için X. XE) yüklemek için dosya biçimi kullanılır. Bir APK yüklemek istiyorsanız, dosyayı manuel olarak indirmeniz ve çalıştırmanız gerekir (“yan yükleme” işlemi).

S2. Dealer’s Life 2 Apk dosyasını ApkBoat.com’dan indirmek güvenli midir?

Cevap: APK dosyaları, uygulamaları ciddi bir güvenlik riski oluşturacak şekilde sisteminize yükler.

APK’yi yüklemeden önce kötü niyetli olarak değiştirebilir ve ardından taşıyıcıyı kurmak ve çalıştırmak için dijital bir Truva atı olarak kullanabilir.

Bu nedenle, kullandığınız web sitesi ApkBoat.com’un güvenilir olduğundan emin olmanız gerekir.

S3. Android’de apk dosyalarını nerede bulabilirim?

Cvp: Android telefonunuzda apk dosyalarını bulmak istiyorsanız, apk dosyasını /data/application/dizin içinde kullanıcı tarafından yüklenen uygulama altında bulabilirsiniz, oysa önceden yüklenmiş dosyalar eS kullanarak sistem/uygulama klasöründedir. Erişmek için dosya yöneticisi.

Q4 Bir android telefonda gizli apk dosyaları nasıl bulunur?

Cvp: Çocuğunuzun Android cihazındaki gizli dosyaları görüntülemek için Belgelerim klasörüne gidin, ardından kontrol edebileceğiniz depolama klasörüne gidin – cihaz depolama alanı veya SD kart.

Sağ üst köşedeki “Diğer” bağlantısını bir kez tıklayın. Bir istem belirecek ve herhangi bir gizli dosya olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Dealer’s Life 2 Apk dosyasını Android telefonunuza yüklemenin Artıları ve Eksileri nelerdir?
Artıları:
APK dosyaları birçok nedenden dolayı popülerdir. Bunun ana nedeni, yeni uygulamaların önceden sızdırılmış olması ve APK dosyaları olarak indirilebilir olmasıdır. Bu, kullanıcıların yeni uygulamalara resmi

Play Store’da sunulmadan önce resmi erişim sağlayabilecekleri anlamına gelir.
Kullanıcının ülkesinde hiçbir uygulama mevcut olmayabilir ve bu nedenle Play Facial Play Store’dan indirilemez. Bazı bölgelerdeki kısıtlanmış veya kısıtlanmış uygulamaların sayısına erişmek için kullanıcılar

APK dosyasını diğer kaynaklardan indirebilir. Örneğin, güvenilir bir çevrimiçi ticaret platformu için bir uygulama olan IQ seçeneği bazı ülkelerde indirilemez. Bu ülkelerdeki kullanıcılar, uygulamanın IQ Option APK dosyasını doğrudan IQ Option resmi web sitesinden indirebilir.

APK dosyaları, kullanıcıların en son Google güncellemelerini almak için operatörü atlamasına olanak tanır. Bazı Google güncellemelerinin yayınlanması ve canlı yayın sürümlerinin kullanıma sunulması biraz zaman alabilir. Kullanıcılar APK dosyasını doğrudan indirerek beklemeden kurtulabilir.
Eksileri:
APK dosyalarının yüklenmesi kolay olsa da, her zaman yararlı veya güvenli olmayabilirler. APK dosyalarını indirirken kullanıcılar, çalıntı veya yasa dışı bir uygulama olabileceğinden dikkatli olmalıdır.

İnternette, kullanıcıların korsan kopyaları doğrudan web sitelerinden indirmelerine izin veren çeşitli APK hizmetleri bulunmaktadır. Ancak, kullanıcıların kaçınması gereken yasa dışı bir faaliyettir.

Bu nedenle, gelecekteki yasal sorunlardan kaçınmak için herhangi bir üçüncü taraf APK dosyasını indirmeden önce uygun araştırma yapılmalıdır.
APK dosyaları İnternet’teki birçok kaynaktan edinilebilir.

Ancak bunların hepsi güvenilir olarak kabul edilemez. Bazı APK dosyaları, kullanıcının cihazına kasıtlı olarak bulaşan kötü amaçlı yazılımlar içerir. Bunu yapmak telefonun güvenliğini tehlikeye atabilir ve kişisel bilgilerin çalınmasına neden olabilir.

Bilgisayar korsanlarının APK dosyalarını kullandığı, değiştirdiği ve ek uygulamalara izin verdiği durumlar da olmuştur. Kullanıcılar, hassas kişisel bilgileri yanlışlıkla cihazdan bilgisayar korsanlarına sızdırabilir.
çözüm

Bu inceleme, Dealer’s Life 2 Apk ile ilgili tüm sorularınızı içermelidir. Android ve PC için bu harika uygulamayı şimdi indirin ve keyfini çıkarın. Dealer’s Life 2 Apk’yi beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Lütfen bizi daha fazla teşvik etmek için uygulamayı benim için değerlendirin ve teşekkürler

Yorumlar:

Malan: Açtığınızda harika oluyor ve tüm uygulamalar zaten orada, bu da çok zaman kazandırıyor ve harika. Ancak her zaman her şeyi yüklemez; başlangıçta Play Store’da olmayan on bir öğeden yalnızca biriydi, ancak diğer ikisini aynı bilgisayardan yükledi.

Foxworth Barly: İyi bir uygulama ama bana istediğimden çok daha fazlasını sunuyor. Ben sadece yerel verilerle ilgileniyorum, ancak bu yazılım size ihtiyacınız olmayan uygulamaları yüklemek için bir dizi seçenek sunuyor. 5 yıldızlı bir uygulama yapmak için fazladan saçmalıkları kaldırmaları gerekiyor.

Alshiti roan: Mükemmel uygulama. Herhangi bir şeyi monte etmek için ihtiyacım olan şey bu !!!!

Yine de uygulamanın geliştiricilerinden uygulamayı yüklenebilir hale getirmelerini istiyorum çünkü uygulamanın bozuk olduğunu iddia ediyor ama bunun dışında harika.

Chrisman con: Uygulamaları yüklemeye çalışırken “Güzel uygulama mevcut” bildirimi gelirse, “APK Yükleyici”yi açmanız yeterlidir.

 

Hiç en sonunda köprü altlarında yaşamak zorunda kalma gibi bir tehlike olmadan kendi imparatorluğunuzu kurmayı hayal etmiş miydiniz? Bir ikinci el dükkânının başına geçin ve pazarlık becerilerinizi konuşturun!

Küçük başlayın, büyük bitirin!
Yolculuğunuza köhne bir barakada başlayın ve müşterilerle pazarlık ederek, personel alarak ve açık artırmalara katılarak işinizi günbegün büyütün.
Ama dikkatli olun! Dolandırıcılar sahte eşyalarla sizi kandırmaya çalışacaktır.

Ve olur da bir gün biri size şüpheli bir “sigorta” satmaya kalkarsa, vereceğiniz cevabı iki kere düşünün…

Her müşteri, pazarlık esnasında kendi psikolojik özelliklerine göre farklı davranışlarda bulunur. İşi bitirebilmek için karşınızdaki kişiyi anlayıp anlamayacağınız ve onlara nasıl davranacağınız size bağlıdır!
Tüm pazarlık, psikoloji ve yöneticilik becerilerinizden faydalanıp ikinci el imparatorluğunuzu kurun!

Dealer’s Life 2 Ana Özellikler
– Teknik olarak görüp görebileceğiniz en gelişmiş pazarlık motoru
– Alınıp satılacak pek çok eşya. Bunlara uzak duracağınız (ya da istifade edeceğiniz!) sahte eşyalar da dâhil
– Pazarlık edeceğiniz, her biri kendi kişiliği ve dış görünüşüne sahip sayısız müşteri

– İş yerinizde size yardım edecek yeni personel alın: Bilirkişi, tamirci, profil uzmanı, analist, tezgâhtar ve çok daha fazlası.
– Açık artırmalar! Biraz daha adrenalin salgılamak istediğiniz zamanlar için… veeee SATILDI!
– Kült film ve oyunlara atıf yapılan eğlenceli diyaloglar

En sevdiğiniz ikinci el dükkân deneyimi nihayet ikincisine kavuşuyor! Bu komik tycoon oyununda pazarlık etmek için elinizden gelen her şeyi yapın. Kapınızdan nelerin geçeceğini asla bilemezsiniz!

Spel apk Download

apk indir 

Computer & GSM

news 

Her dilden Her telden 
spel apk indir

You may also like

NBA LIVE Mobile Basketball

NBA LIVE Mobile Basketball 2022
No Mods
 6.0.30
0 / 5

Roblox

Roblox Mod Apk (Unlimited Robux) v2.518.390 Download 2022
Unlimited Robux
 2.518.390
0 / 5

VSCO: Photo & Video Editor

VSCO MOD APK v317 (Premium Unlocked) for android
Premium Unlocked
 317
0 / 5

Adobe Acrobat Reader: Edit PDF

Adobe Acrobat Reader Mod APK 22.9.1.24121 (Premium/ Pro unlocked)
Premium/ Pro unlocked
 22.9.1.24121
0 / 5

StoryArt

StoryArt MOD APK v3.5.7  Premium Unlocked
Premium Unlocked
 3.5.6
0 / 5

Nickname Fire: Nickfinder App

Nickname Fire  : Free Nickfinder App Mod Apk 5.7
ads free ads free ads free
  5.7
0 / 5

Scary Mansion: Horror Game 3D

Scary Mansion 1.089 (Unlimited Money, No Ads)
Unlimited Money, No Ads
 1.089
0 / 5

Dude Theft Wars MOD APK Unlimited Mone Menu God 2022**

Dude Theft Wars MOD APK Unlimited Mone Menu God 2022**
Unlimited Money/Mod Menu/God Mode
 0.9.0.5b
0 / 5

Terraria APK Mod 1.4.4.5 (Mod menu: free craft)

Terraria APK Mod 1.4.4.5 (Mod menu: free craft)
Mod menu: free craft
 1.4.4.5
0 / 5

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod

Poppy Playtime Chapter 1 apk indir apk mod
No Mods
0 / 5

Tags